Najwięszke doświadczenie w Polsce

Jesteśmy zespołem specjalistów zapewniających najlepsze podejście do każdego napotkanego problemu z którym możesz się mierzyć!

Aleksandra Hawel
autorka książki

Mama (Nie)Idealna

Skąd pomysł, żeby napisać książkę dla Mam (NIE)Idealnych? Sama jestem mamą i wiem, jak trudno odnaleźć się w tej roli w takim wymiarze, żeby poczuć, że to, co robię, i jak robię jest dobre, właściwe i wystarczające. Wielokrotnie byłam w sytuacji, kiedy dotykałam niemocy, obawy, zagubienia, niekiedy lęku i poczucia, że wszystko robię nie tak. Zadawałam sobie pytania: co mogę zrobić lepiej? Inaczej? Jakie wartości przekazać mojemu dziecku, żeby wyrosło na samodzielnego, godnego zaufania dorosłego? Takiego, który będzie wierzył we własne siły i nie będzie bał się wychodzić do świata z odwagą. Jak mam siebie zorganizować, żeby to było możliwe i żeby kiedyś powiedzieć sobie, że zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, i być spokojną, że więcej nie mogłam.

Poznaj nasz zaufany zespół

Aleksandra Hawel

Właściciel Instytutu NeuroRozwoju w Elblągu i Warszawie. Ekspert ds. pracy z mózgiem i zwiększania jego zasobów. Leczenia stresu, depresji i lęków.

Wdraża kompleksowe programy rozwoju, treningi
mentalne służące poprawie jakości dobrostanu i pracy umysłu poprzez treningi mózgu EEGBiofeedback,
zmianę nawyków, ograniczających przekonań.
Absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej na kierunku Neurologopedia w Warszawie. Posiada
certyfikat II stopnia w zakresie neuroterapii i stosowanej praktyki Biofeedback. Certyfikowany terapeuta
Recall Healing. Metody Tomatis. Coach systemowy. Trener świadomego oddechu. Terapeuta Systemowy
Rodzin.
Terapeuta z 20 letnim doświadczeniem. W swojej pracy łączy wiele nurtów wiedzy i nauki. Z pasą
obserwując pracę umysłu, jego potencjału i możliwości. Posiada 14 letnie doświadczenie w prowadzenia
szkoleń i coachingu, które zdobyła w dużych korporacjach m.in. na stanowiskach Trenera i Coacha w
Energa Obrót S.A., jak również współpracując z menadżerami w oparciu o prywatną praktykę
gabinetową.
 Jest zdecydowaną przeciwniczką schematów. Wiedzą i doświadczeniem dzieli się nie tylko z Pacjentami,
ale także w sieci.

20 lat doświadczenia

Justyna Łaskowska

Terapeuta EEG Biofeedback. Terapeuta zajęciowy. Ukończyła szkołę medyczną. Interesuje się diagnozą psychologiczną dzieci, młodzieży i dorosłych i złożonością ludzkiej psychiki.
Jak doświadczenia determinują postrzeganie świata i wpływają na przekonania. Kontakt z drugim człowiekiem, rozmowy, pomaganie w odkrywaniu rozwiązań i własnego potencjału sprawiają, że praca jest dla niej pasją. Wolne chwile najbardziej lubi spędzać w najbliższym gronie rodziny i przyjaciół, a także aby zregenerować ciało i umysł wybiera basen i rower.   Proponowane Państwu terapie, szkolenia i treningi w pewnym momencie zmieniły też nasze życie zawodowe i osobiste. Dzielimy się tym doświadczeniem podczas spotkań pokazując, że do zmiany w naszym życiu potrzebna jest nasza wewnętrzna potrzeba zmiany. Wspieramy, motywujemy, inspirujemy. Naszą rolą jest przekonywanie, że każdy może zmienić podejście do życia.

10 lat doświadczenia

Agnieszka Piwowar

Trener EEG Biofeedback, Logopeda. Ukończyła studia w Instytucie Pedagogiczno-Językowym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej na kierunku Pedagogika Specjalna, specjalność Logopedia z Terapią Pedagogiczną.

Uczestniczyła w licznych szkoleniach poszerzających, a także doskonalących wiedzę z zakresu Logopedii oraz Pedagogiki, m.in.: Karta Oceny Rozwoju Psychoruchowego- KORP, Karta Oceny Słuchu Fonemowego Dziecka- KOSF, Karta Oceny Logopedycznej Dziecka- KOLD, Jest ok-taki jaki jestem-jak dzieci rozwijają zdrowe poczucie własnej wartości, Co kryje się w środku- tworzenie naturalnych sytuacji zadań dla dzieci umożliwiających obserwację.. i wiele, wiele innych. Dotychczasowe doświadczenie, które udało jej się zdobyć umacnia w przekonaniu, iż znajduję się na właściwej ścieżce zawodowej, a motto, które jej towarzyszy brzmi :„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień swojego życia”. Wyzwania zawodowe, z którymi się mierzy, każdego dnia przynoszą jej niesamowite uczucie spełnienia, satysfakcję, oraz napędzają do dalszego działania. Cechuje ją ogromna rodzinność oraz przywiązanie do najbliższych, dlatego to właśnie w zaciszu domowym spędza każdą wolną chwilę, ładując wewnętrzne baterie podczas gotowania, grania w planszówki czy też zabawy z czworonożnymi przyjaciółmi.

10 lat doświadczenia